Jak to vlastně vypadá na koučovacím setkání

25. 02. 2022 | Koučink | 0 komentářů

Setkáme se online, případně živě, podle domluvy. Ze zkušenosti nám často vyhovuje model setkávání přes zoom, doplněné občas variantami vzájemného volání při procházce lesem nebo živého setkání, pokud žijeme blízko sebe. Vyzkoušené mám i to, že živé setkání není potřeba a krásně zvládáme napojovat svoje energie i online. Takže vzdáleností a předpoklady se nenechte omezit.

Nejdříve se potkáme na 30 minut zdarma. V rámci této schůzky ti vysvětlím, jak to bude probíhat, popíšu ti koučovací dohodu a taky pravidla, která dodržuji já – zejména absolutní diskrétnost a nehodnotící princip. Taky tě seznámím s tím, jak budou setkání probíhat. No a v neposlední řadě si to rovnou vyzkoušíme, abys viděl/a, jaké to je. Řeči nepomáhají, lepší je pocítit to na vlastní kůži.

Ukázka je naprosto nezávazná a až po ní se rozhoduješ, jestli do toho jdeš. Pokud ano, podepíšeme koučovací dohodu a začínáme.

Setkání se mnou probíhají 60 minut, 1 x týdně, pokud se nedomluvíme jinak.

Ze začátku budeme společně přicházet hlavně na to, co si vlastně přeješ. V jakých oblastech chceš růst, kde si nejvíc přeješ změnu, co je to tvou velkou životní hrou, kterou ti stojí za to vyhrávat. Prozkoumáme to ze všech stran. Já se budu ptát, ty budeš přemýšlet a objevovat. Často už v této fázi lidi vnímají posun. Zvědomování a pojmenovávání je jedna z těch věcí, které budeme dělat neustále a pořád, a která taky vážně funguje. 

Jakmile zjistíme, co vlastně chceš, jsem na dobré cestě. Většina lidí totiž zpočátku mnohem lépe ví, co nechce.

Budu se tě ptát tak, abys zjistil/a co ti brání v tom jít dopředu, jak zrovna ty můžeš najít tu správnou cestu. Čím to, že se některé věci v tvém životě opakují a hlavně, jak to postupně překonat. Budeme zjišťovat, co potřebuješ do života přidat, co ubrat, aby ten koktejl celý fungoval. Na vše si budeš přicházet sám/sama. Mám zakázané ti radit.

Na mě je pomoci ti ověřit, jestli si něco nenalháváš. Podpořit tě v uvědomění, co je potřeba začít dělat, abys dosáhl/a toho, čeho chceš a pomoci ti pochopit tvoje vlastní brzdy a cesty, jak je zdolat.

Je to cesta, na které budeš zkoušet, co jsi ještě nezkusil/a, vykračovat ze své komfortní zóny tak, aby tě to bavilo a neděsilo a objevovat věci natolik podstatné pro svůj život, že tě to možná překvapí.

Pojď to vyzkoušet. Zjistíme, jestli si ladíme, a když jo, začneme hru, ve které budeš hrát o vítězství. Investice do sebe je tím nejlepším rozhodnutím.  Nikdy nebudeš svého rozhodnutí litovat.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fourteen + 7 =