Koučink.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Proč zažít koučink.

Za představou o tom, co je nemožné, leží víc, než si dovolíme připustit.

Chceš být v životě doopravdy sama/sám sebou? Překročit zbytečné obavy, strachy, brzdy? Chceš plně převzít zodpovědnost za svůj život a udělat si ho takový, jaký si přeješ? Věříš tomu, že ta největší odpověď na otázku „jak žít“ leží v tobě samém? Pak je koučování přesně pro tebe.

KOUČOVÁNÍM ZÍSKÁŠ SVOBODU.

Budu se tě ptát, s laskavostí, v absolutním bezpečí, ale nebudu uhýbat tomu, co se schovává za slovy. Občas nebudeš vědět, občas se zapotíš, ale výsledkem bude tvůj rozvoj, postavený právě a jen na tvých zdrojích. 

Podpořím tě jak v osobních, tak pracovních tématech. Řešíš svůj pocit spokojenosti, sebeúctu, vztahy, únavu, zdraví, rozložení času nebo ti stagnuje podnikání případně chceš rozjet nové? S čímkoliv se na mě můžeš obrátit. Jako mentorka meditací jsem zvyklá pracovat i s hlubokými tématy a emocemi. 

Spoustu věcí neděláme jen proto, že nás skrytě děsí a nevíme, jak do nich. Krok po kroku jde všechno. Pojď si to vyzkoušet.

Chci vědět víc o koučinku >>>

Vyberte si ten správný balíček.

Koučink přináší možnost skutečného posunu, a ač bychom si to všichni nejspíš přáli, ten se nestane do rána, ani mávnutím kouzelného proutku. Ráda přirovnávám koučovací proces k posilování. Chtěl/a bys vymakaný stehna nebo buchty na břiše? A myslíš, že stačí udělat dvacet dřepů, třicet sklapovaček a budou? Věřím, že tady už si iluze neděláme. Tak dejme stejný prostor, jaký dáváme svému tělu, taky své hlavě, srdci a duši. 

Ideální dobou pro koučování jsou tři měsíce – 12 setkání. Každý proces má své fáze a chce svůj čas. Po třech měsících spolupráci hodnotíme, a pokud klient chce, pokračujeme dál s novými vizemi nebo spolupráci ukončujeme. Proto nabízím zvýhodněný baliček pro předplatitele všech 12 setkání.

Nela Mátlová

4 setkání

Balíček 4 koučovacích hodin. Otevřeme tvou velkou hru, naplánujeme cíle, vize, zjistíme, co si doopravdy přeješ a nastíníme, kudy jít. A můžeš pokračovat. Systém předplácení na měsíc mnoha hráčům vyhovuje.

Cena 3.400 Kč

objednat >>>

8 setkání

Balíček 8 koučovacích hodin. Půjdeme do hloubky. Už předem víš, že si dovolíš ten čas a věnuješ si prostor na to, dozvědět se víc a posunout se dál. Výhodněji.

Cena 6.200 Kč

objednat >>>

12 setkání

Balíček 12 koučovacích hodin. Za výhodnou cenu je tvoje celá herní sezona. Pojď do toho na plno.

Cena 8.400 Kč

objednat >>>

Extra setkání

Jsi v situaci, kdy si běžné ceny nemůžeš dovolit a zároveň vnímáš koučování jako možnost? Nabízím 1 volné místo s cenou 500 Kč/hod. Můžeš využít 8 setkání a platit předem vždy částky, které si dohodneme podle tvých možností. 

500 Kč/hodina, možnost 8 setkání – pouze pro 1 osobu v čase

zjistit volné místo >>>

30 min zdarma

Nerad/a kupuješ zajíce v pytli? Ani já!

Nabízím ti 30 minut zdarma, ve kterých ti nejen vysvětlím, o co půjde, ale hlavně si to zažiješ na vlastní kůži. Některé věci je lepší žít, než o nich mluvit. Koučování je jedna z nich. 

Share This