15.9.2023 – Podvečer s ženskými aktivními meditacemi v Brně.

Termín konání

15.9.2023

18:00 – 21:00

Místo konání

Yoga freaks

Dominikánská 345/15

Brno – Šilingrovo náměstí

Cena

450,- Kč

Srdečně Vás zvu na další setkání z cyklu zaměřeného na probouzení životní kundalini energie.

Cyklus bude pokračovat další měsíce a postupně Vás budu provázet různými druhy meditací pro podporu energie a probuzení ženství. Každou z částí je prozatím možné navštívit samostatně.

V tomto bloku prožijete 2 hlavní meditace:

–              KUNDALINY ORGASMIC (energická, sexy, probouzí energii, důležitá pro nastartování procesů, katarzní), odstraňuje bloky)

–             MĚSÍČNÍ LŮNO (klidná intenzivní technika, zaměřená na spojení sama se sebou, se svým středem, jistotou a silou, podporující ženskou energii)

Provedu Vás technikami, u kterých budete zapojovat tělo a dostávat se ke zdrojům své sexuální, tedy životní energie, uvolnění, hravosti, opravdové síly, laskavosti a něhy k sobě i k druhým.

Meditace mají silný vliv na sebepřijetí, uvolnění potlačených emocí, rozvoj intuice, ozdravování těla i zahlcené mysli. Do života přináší věc, kterou nenahradíte ničím – šťavnatost!

V naprosto bezpečném prostředí můžete dovolit své hlavě odpočinout a napojit se na svoje tělo skrze třesení, dech, tanec, zpěv a práci s pánevním dnem.

Vybrané meditace jsou skvělé jak pro úplné nováčky, tak pro pokročilé meditátorky.

Lepší, než číst, je to zažít

Přihlásit se můžete tlačítkem „Chci se zúčastnit“, pokud se Vám přihlášení nedaří, napište na e-mail studio@yogafreaks.cz
Share This