20.-27.7.2024 Tanečně meditační pobyt u moře s Nelou a Jitkou

Termín konání

20.-27.7.2024

odjezd v sobotu ráno z Brna

návrat ve večerních hodinách do Brna

Místo konání

 

Chorvatsko, Starigrad Senj

soukromá vila (11 osob + organizační tým)

Cena

19 400,- Kč

Zahrnuje:

Dopravu z Brna – zajistíme, odřídíme Bohatou vegetariánskou  polopenzi Ubytování v soukromé vile 

Řízený program 4-5 hodin denně

Kakaovou ceremonii

Chceš zažít pobyt, na který budeš s láskou vzpomínat?

  Láká tě dovolená tak trošku jinak? Chceš si odpočinout, zastavit se, dopřát výživu svému tělu i duši?

  Zajímají tě aktivní meditace a intuitivní tanec?

  Nabízíme ti skvělou možnost „vědomé ženské“ dovolené s hlubinným přesahem.

  V malém počtu (max 11 osob) budeme společně nejen odpočívat, ale i aktivně zbavovat svá těla stresu, napětí, emoční zátěže. Půjdeme na to po žensku a půjdeme na to s laskavostí a hravostí.

  Jen pro nás bude celá vila s krásnou terasou s výhledem na moře, v malebné chorvatské vesničce. Zahrneme Vás nejen kvalitním programem, ale i výživnou a chuťově skvělou vegetariánskou kuchyní. Laskavé vedení, profesionalita a lidská péče jsou samozřejmostí.

   

  Jelikož to bude „dovolená“, budeš mít dost času nejen na aktivní program s námi, ale i na lenošení, procházky, koupání, povídání a pohodu.

  Co na dovolené s námi zažiješ

   Budeme pro Vás k dispozici 4-5 hodin denně s aktivním programem. Čekají Vás meditace pro podporu energie, uvolnění, hravosti. Jemné i divočejší. Vše více v dovolenkovém módu.

   Pravidelný program

   1x denně blok spontánního tance, který vás dovede do hlubin a zase zpět. Zažijete uvolnění, radost, možná i emoce, které potřebují ven.

   1 – 2x denně aktivní meditace zaměřená na rozvoj energie, uvolnění, hravosti, ženskosti, intimitu

   1 x denně jemný ženský program (masáž, rituální cvičení na podporu ženskosti, relaxační techniky, imaginace)

   1x speciální kakaová ceremonie s rituálním kakaem 

   1 den nás čeká volnější program, aby každá mohla strávit svůj čas dle libosti.

   Denně volný čas, který můžeme trávit společně i individuálně – odpočinek na pláži, výlety, spánek, klábosení, vzájemná výměna toho, co umíme – prostě se budeme mít jako spokojený holky.

    

    

   Ubytování

   Ubytování bude soukromé, jen pro nás, ve vile pro 14 osob.

   POKOJ 1 (PŘÍZEMÍ) – 4 lůžka (manželská postel + 1 lůžko + 1 kvalitní přistýlka)

   POKOJ 2 (PŘÍZEMÍ) – 3lůžka (manželská postel + 1 kvalitní přistýlka)

   POKOJ 3 (OBÝVACÍ POKOJ V PŘÍZEMÍ) – 2lůžka (rozkládací pohovka)

   POKOJ 4 (1. PATRO) – 2 samostatná lůžka

   POKOJ 5 (1.PATRO) – organizační tým

    

   Pokud jedete s kamarádkou a preferujete společné ubytování, prosíme o informaci, pokusíme se Vám vyjít vstříc v rámci možností.

   Součástí ubytování jsou 2 venkovní terasy. Horní terasa o rozloze 50 m bude sloužit k programu, pokud bude přát počasí.

   Do vesnice jezdí pojízdný pekař, zmrzlina a zelenina od místních farmářů. Pokud se společně domluvíme, můžeme přes den zajet do 15 km vzdáleného obchodu pro zásoby.

   Stravování

    Jelikož těla potřebují všestrannou výživu, zajistily jsme pro Vás luxusní péči. Vařit Vám bude skvělá žena, která dobře ví, co dělá.

    Strava bude vegetariánská, aby nám bylo lehce a naše těla dostala vitamíny, které si zaslouží. Čeká Vás bohatá snídaně a kvalitní večeře. V průběhu dne můžeme sdílet ovoce, ořechy a jiné dobroty, které si pořídíme ve vesnici. Tělům bude lehce a duším dobře.

     

    1. den         Svačina na cestu je na Vás, večeři už dostanete od nás (její podoba bude uzpůsobena době příjezdu)

    2-7.den     Snídaně + večeře (pestrá, kvalitní, zdravá, lahodná)

    1. den         Snídaně před odjezdem domů

    POBYT JE ZAMĚŘENÝ JAKO ROZVOJOVÝ MEDITAČNÍ PROGRAM S HLUBINNÝM PŘESAHEM.

    Alkohol striktně nezakazujeme, ale vřele nedoporučujeme nadměrné užívání. Nadužívání a jiné omamné látky jsou zakázány a mohou být důvodem pro vyloučení z programu.

    Doprava

    Pojedeme společně v ranních hodinách z Brna. (cca v 8:30) Čeká Vás jízda osobním autem + dodávkou, dovezeme si Vás až na místo a vy už cestou můžete relaxovat a nic neřešit.  Zpět Vás dovezeme opět v sobotu navečer do Brna, podle dopravní situace.

     

    Rezervace

    Pokud cítíš, že je to pro tebe to, co potřebuješ, rezervuj si místo jednoduše poklikáním na „chci se zúčastnit“, případně napiš na: nela.matlova@gmail.com

    Místo je závazně rezervováno až po uhrazení zálohy ve výši 6000 Kč. (Pokud je to pro tebe najednou hodně, můžeme se dohodnout na splátkách. Rádi vyjdeme vstříc, napiš!)

    Storno

    Chápeme, že se může situace různě měnit. Pokud složíš zálohu a do února 2024 účast zrušíš, vrátíme ti 60% zálohy. Od března se záloha nevrací.

    6 týdnů před pobytem je nutné uhradit zbytek do celkové částky.

    Pokud by se cokoliv stalo, můžeš za sebe poslat náhradu, o které naznáš že to bude pro ni i pro nás bezva varianta.

     

     .

      

     LEKTORSKÝ TÝM

     Nela Mátlová

     Nela Mátlová

     S lidmi pracuje v principu od začátku své profesní dráhy. Nejprve s dětmi a mladými lidmi,  jako sociální pedagožka v neziskovce, později s dospělými muži i ženami, z velké části sociálními pracovníky, jako lektorka kurzů komunikace, osobnostního rozvoje a sociální práce obecně.

     V současnosti vedle lektorské činnosti provází lidi toužící po růstu také jako koučka s terapeutickým přesahem. Je absolventkou několika koučovacích výcviků,  Osho therapist tréninku a tréninků meditací pro ženy a její víra v tyto techniky je tím větší, čím déle sama na sobě poznává jejich účinek. Meditacím, intuitivnímu tanci a intenzivní práci na sobě se věnuje od roku 2012.

     „Práci s lidmi miluji a těším se na další z Vás, se kterými společně půjdeme do hloubek a budeme zahazovat všechno, co zbytečně vláčíme. „

     Jitka Herzánová

     Jitka Herzánová

     Tancuje už od útlého věku, kdy se věnovala baletu. V roce 2012 se poprvé účastnila taneční pohybové meditace a zcela jí propadla. Od té doby tancovala s mnoha učiteli a vyzkoušela různé styly meditační taneční praxe.

     Rovněž absolvovala čtyřletý psychoterapeutický výcvik v PCA terapii zaměřené na psychiku člověka. Nyní je ve výcviku na Space Holdera 5R a účastní se workshopů vedených učiteli z celého světa.

     Lepší, než číst, je to zažít

     Přihlásit se můžete tlačítkem „Chci se zúčastnit“, pokud se Vám přihlášení nedaří, napište na e-mail info@nelamatlova.cz

      

     Chci se účastnit - 20.-27.7.2024 Tanečně meditační pobyt u moře

     5 + 10 =

     Share This