Jak to vypadá na mých meditačních víkendech

14. 12. 2021 | Meditace | 0 komentářů

Když jsme poprvé přijížděla na meditační pobyt, stála jsem venku a přemýšlela, jestli nechám nastartované auto. Nevěděla jsem, co mě čeká, kdo tam bude, bála se jak čert a byla rozhodnutá skočit do auta a odjet, jestli zjistím, že je to sekta. No jelikož jsem zůstala a dokonce už to i učím, tak se domnívám, že mé strachy byly zbytečné. Ale mám k nim hluboký respekt. 

Proto jsem se rozhodla dělat meditační pobyty pro úplné nováčky. V bezpečí, pohodové atmosféře a tak, aby se všechno ve vás mohlo uvolnit a užít si to. Neznamená to, že nemůžete přijet, pokud jste pokročilí. Znamená to, že se nemusíte ničeho obávat, pokud je to Vaše první zkušenost. Počítám s tím a provedu Vás.

Co tedy můžete čekat? 

Nikdy nevymyslíme všechno dopředu, ale můžete se spolehnout na bezpečné prostředí. Půjdete jen do toho, co samy chcete a kam Vás to pustí. Každou meditaci vám vysvětlím, ukážu, co je potřeba ukázat a zodpovím na všechno, co potřebujete vědět. Nic z toho, co zažijete, není špatně. 

Budu v tom s Vámi, budu Vás podporovat a provádět. Budeme společně uvolňovat tělo pomocí dechu, třesení, blbnutí, zaměření pozornosti. Používám meditace Igora Samotného, doplněné o techniky relaxace, intuitivní tanec a další podpůrné záležitosti. 

Budete poznávat svou mysl a její záludnosti, zažívat emoce a zjišťovat o sobě možná i to, co jste doteď netušily. 

Každý víkend je trochu jiný, zaměřený na jiné téma. Součástí bývá i doplňková práce s tělem, někdy masáže, sdílení, tvorba. 

Bývá to plné, záživné, intenzivní, smutné i radostné. Rozhodně zažijete něco, co Váš život obohatí o nový rozměr.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven − 1 =